NB 100 / NB 120

NB 100 / NB 120

Wolnostojąca ładowarka DC

NB 100 / NB 120 jest zewnętrzną, odporną i atrakcyjną ładowarką umożliwiająca równoległe ładowanie czterech pojazdów z mocą wyjściową do 100 kW DC(120 kW w USA) i 43kW AC (7,7 kW w USA). NB 100 / NB 120 może być ustawiona na ładowanie napięciem 400 lub 800 V DC, zależnie od charakterystyki baterii akumulatorów pojazdu. Jej budowa pozwala nae łatwe, szybkie i bezpieczne ładowanie, co czyni ją najlepszym rozwiązaniem gdy wymagana jest kombinacja budowy, mocy i innowacji.

Do 4 pojazdów ładowanych w tym samym czasie

NB 100 / NB 120 została zaprojektowana z myślą o uzyskaniu maksymalnego zysku z wolnostojącej pojedyńczej ładowarki.

Typy złącz:
Każda ładowarka może być wyposażona do czterech złącz / ładowarkę umożliwiając jednoczesne ładowanie czterech pojazdów (2 w DC i 2 w AC). Ładowarka jest kompatybilna z najbardziej rozpowszechnionymi złączami DC (CCS, CHAdeMO i GB/T) i złączami AC.

Interfejs przyjazny użytkownikowi

Intuicyjna obsługa
Z interfejsem przyjaznym użytkownikowi 10 calowy wyświetlacz umożliwia intuicyjną obsługę usługi ładowania, a także wizualizację statystyk procesów ładowania. Słupki ładowania Power Electronics zawierają wskaźnik statusu, umożliwiając kierowcom łatwe sprawdzenie ich dostępności. Dostarczają kierowcom szybką, bezpieczną i prostą interakcję.

Płatności i system identyfikacji użytkownika
Wszystkie słupki ładowania są kompatybilne z każdym systemem płatności oraz autoryzacji użytkownika, oferując najbardziej użyteczne i łatwe dialogowo rozwiązanie na rynku.

  • Kierowca może uruchomić sesję ładowania stukając swoją kartą RFID.
  • Kompatybilność z rozwiązaniami bezdotykowymi (NFC), umożliwia kierowcy inicjację procesu ładowania przez proste puknięcie kartą kredytową/debetową.
  • Aplikacja na smartfony 'NB Charger', opracowana dla Power Electronics, umożliwia monitorowanie oraz organizowanie sesji ładowania w przestrzeni czasu, przeglądania statystyk i historii ładowań, aktualizacji oprogramowania, definiowanie roli użytkownika i zarządzanie energią ładowania.

Inteligentnie zarządzanie flotą

Inteligentne Zarządzanie Flotą - ta funkcja jest zdolna do równoważenia mocy na podstawie ilości słupków ładujących aktualnie pojazdy. Zatem, łączna moc wymagana do dostarczenia łącznej energii zostaje znacząco ograniczona, co z kolei prowadzi do redukcji kosztów infrastruktury elektrycznej stanowiska ładowania oraz oszczędności kosztów operacyjnych ze względu na niższą moc zamówioną. Ponadto zoptymalizowane zostają hardware i komunikacja z back-office.

Power Electronics opracował najbardziej zaawansowaną funkcję równoważenia mocy dla inteligentnego zarządzania flotą pojazdów. Funkcja ta została zaprojektowana z myślą o zminimalizowaniu początkowych kosztów inwestycji i kosztów operacyjnych.

Gotowość do dodatkowych rozszerzeń

NB 100 / NB 120 może przyłączyć źródło energii DC i przekształcić ją w energię potrzebną do ładowania pojazdów. Źródłem tym może być instalacja PV, bateria akumulatorów lub siec elektroenergetyczna systemowa.

Projekt inteligentny dedykowany dla klienta

Dokładnie tak jak chcesz

Dedykowane obudowy zewnętrzne
Power Electronics oferuje dedykowane obudowy zewnętrzne. Uczyń swoją ładowarkę unikalną dodając jej etykiety z logo firmy, tekstem i reklamami.

Reklama graficzna
NB 100 / NB 120 oferuje opcję instalacji ekranu reklamowego na tylnej ściance obudowy.

Detekcja pojazdu
Opcjonalnie jest możliwe dodanie funkcji wykrywania pojazdu, co umożliwia start procesu ładowania już w momencie kiedy samochód jest blisko słupka ładowania.

Ładowanie AC
Możliwe jest dodanie złącza ładowania AC typu 1 lub 2, co umożliwi ładowanie pojazdu z mocą do 43 kW w Europie lub 7,7 kW w USA.

Przykłady dedykowanych słupków ładowania: